Zgrabna sylwetka w zasięgu ręki – jak to zrobić?

pomysł na zgrabną sylwetkęKażda kobieta marzy, aby jej ciało było perfekcyjne. Natomiast każdy mężczyzna chcę być z nią. I chociaż mówi się, że ideały nie istnieją, to jednak oglądając gwiazdy na okładkach gazet albo trenerki fitness, trudno w to uwierzyć. Możliwe, że sporo zawdzięczają foto-szopowi, ale przede wszystkim swojej ciężkiej pracy. Jednak właśnie dbanie o swój wygląd to jedyne co takie kobiety robią. Natomiast zwykłe śmiertelniczki, które muszą chodzić do pracy, mają dzieci i dom na głowie, czasami zastanawiają się kiedy mam mieć na to wszystko czas. Co w takim razie zrobić, aby bez zaniedbywania swoich obowiązków spełnić marzenie o zgrabnej sylwetce?

Po pierwsze postaw na siebie

Jeśli Twój partner ma dwie ręce i dwie nogi to może w takim samym stopniu zająć się domem co Ty! Prawda jest taka, że należy skończyć z szufladką – matka polka. Ustal ze swoim facetem plan tygodniowy, w którym rozdzielicie obowiązki związane z domem. Jeśli szczerze mu wytłumaczysz, że chcesz się wziąć za siebie i chodzić np. na siłownie to prawdopodobnie z wielka przyjemnością Cię w tym wesprze. Nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia.

Po drugie wykorzystuj każdą chwilę

..na ćwiczenia. Przy biurku w pracy możesz również wykonywać ćwiczenia. Chociażby popracuj na mięśniami brzucha. Poza tym jeśli masz taką możliwość to wybieraj schody zamiast windy. Rower zamiast samochodu. To wszystko podniesie kondycje i polepszy samopoczucie. A w porze ulubionego serialu rozłóż matę przed telewizorem i wykonaj kilka pompek, brzuszków i przysiadów. Po paru tygodniach możesz się zdziwić jak twoja sprawność ruchowa poszła w górę.

Po trzecie zacznij od nauki

Chodzi o to, aby wykonywać ćwiczenia z głową i wiedzą. Jeśli dopiero zaczynasz swoja przygodę z siłownią i sportem, warto poprosić instruktora, aby pokazał jak poprawnie wykonuje się dane ćwiczenie. Ważna jest postawa, aby nie obciążać zbytnio kręgosłupa. Ponadto źle wykonywany ruch nie przynosi założonych efektów. Dlatego podstawą jest oglądanie w lustrze swoich ruchów, aby móc je korygować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *